ילדי אינדיגו וקריסטל - מאמר מאת לי קרול וג'אן טובר

הילדים החדשים הגיעו! הם מציינים את השלב הבא באבולוציה של האנושות, ואלה העומדים להגיע, מציינים צעד נוסף בתהליך. מי הם "ילדי כדור הארץ החדש" האלה? הבה נדבר ראשית על "ילדי האינדיגו", הנקראים כך מפני שאישה בשם ננסי אן-טאפ היתה הראשונה להבחין כי לילדים מסוימים יש צבע חיים חדש בגוון אינדיגו (כחול כהה) בשדות ההילה שלהם.

אנשים רבים אומרים שילדים אלה הם מיוחדים; אני מעדיפה לומר שכל הילדים מיוחדים, אבל אלה שונים. הדבר הבולט ביותר הוא שילדים אלה זוכרים מי הם; הם זוכרים קיומים אחרים ולעיתים קרובות מניין הם הגיעו. הם יודעים שיש להם מטרה כאן על הפלנטה ומרגישים כבני האצולה שהינם.

מכיוון שילדים אלה "של כדור הארץ החדש", נולדו ללא מה שנקרא "צעיפים", שיש לאלה שאינם אינדיגו, לעיתים קרובות הם מסוגלים לראות צבעים מסביב לדברים חיים, כמו גם צורות-חיים ששאר בני האדם לא רואים.

אדם המתבונן לתוך עיניו של אינדיגו, מרגיש כאילו הוא רואה נשמה חכמה ועתיקה. רבים מהם הם אכן נשמות ותיקות בכדור הארץ, אבל יש גם מספר אינדיגו שזוהי הפעם הראשונה שלהם כאן. הם מגיעים עם התמחויות. חכמה שתצא לאור בזמן הנכון. הילדים האלה מגיעים כ"מפוצצי מערכות". זה מה שהם אמורים להיות, וככאלה, הם לא תמיד
משתלבים היטב בתוך מערכות קיימות, וזו הסיבה שרבים מהם פשוט מסרבים להשתתף שם. מוסדות חינוכיים מסורתיים, מוכווני מוח-שמאלי, לא עונים על הצרכים שלהם. מכיוון שהם לרוב רואים תמונה רחבה יותר, הם מתעקשים על גישה יצירתית יותר לפתרון בעיות, מסרבים לעמוד בתורים, ואין להם עניין בלימוד בעל פה כתוכי, רק כדי לדקלם חזרה למורה.

מכיוון שילדי האינדיגו זוכרים מי הם, אין להם את אותן בעיות הערכה-עצמית שאחרים מתמודדים עימם. מורים והורים לא מסוגלים לגרום להם רגשי-אשם או לתמרן אותם. הם מזהים את זה מיד, וחושפים את המבוגרים בקלקלתם. מכיוון שכך, גישות הורות ישנות פשוט לא יעבדו עליהם. דבר זה עלול לגרום לתסכול רב הן בקרב הורים והן בקרב הילדים. מומלץ מאד להתייחס לילדים אלה, בכל מקרה, בכל הכבוד הראוי להם.
חשוב מאד לזכור שהם עדיין ילדי אנוש, וככאלה, הם זקוקים להדרכה ולהצבת גבולות
בהתאם לגילם. עם זאת, יש לדבר עמם ולהתייחס אליהם בכבוד. מציאת דרכים להציע לאינדיגו אפשרויות בחירה, מתי שזה מתאפשר, היא דרך בטוחה להשגת שיתוף פעולה. הם רוצים שיכירו בהם, שיקשיבו להם, ושישתפו אותם בתהליך קבלת ההחלטות. הסבירו להם (ללא התנשאות) כיצד אתם מרגישים, מה אתם רוצים שהם יעשו ומדוע. כפי שאחת מבנותיי אמרה, "אל תתייחסו אליהם כאילו הם ילדים".

עבור מידע יותר מעמיק, קראו את ספרם של לי קרול וג'אן טובר, "ילדי האינדיגו". זהו ספר חובה עבור הורים ומחנכים, ובמיוחד אלו שהבחינו במשהו חריג שמתרחש או שמא נתקלו בבעיות שהופיעו. חלק מילדי האינדיגו מאובחנים בטעות כלוקים בבעיות בריאות, דיכאון, הפרעות קשב וכן הלאה, וספר זה מציע תובנות רבות לנושא ומידע שימושי בנוגע לאלטרנטיבות לטיפול התרופתי.

בעת שנפגשנו לאחרונה, שאלתי את לי קרול מתי לראשונה החלו ילדי האינדיגו להגיע לכאן. הוא צחק ואמר "לפני כ-35 שנה, בערך...", עם זאת, הוא המשיך והסביר, כי האינדיגו ה"טהורים" החלו להגיע רק לאחר 1987. אלו הראשונים, היו החלוצים, שלעיתים קרובות היה להם קשה מאד בעולם הזה. למען האמת, חלקם כבר לא נמצאים כאן. הם חשו מאד שונים, מאד מבודדים ובודדים, כאילו אף אחד לא מסוגל לראות ולהבין אותם. מכיוון שהאינדיגו לא מגלים את מטרתם בחיים עד סביבות גיל 26 או 27, זה עשוי להראות כאילו הם סתם "מעבירים את הזמן", ולא מסוגלים למצוא את הכיוון שלהם בחיים. רבים מהאינדיגו המוקדמים יותר, לא הסתדרו היטב בבית הספר; רק לעיתים נדירות הם מצאו עמיתים, והוריהם בדרך כלל לא הבינו אותם כלל. הרבה כבוד והערכה מגיעים לאינדיגו המוקדמים הללו, שהיוו את הגשר בין בני אנוש מהאנרגיה הישנה, לאינדיגו הטהור.

רוב הילדים הבאים לעולם כעת, הם ילדי אינדיגו. עצם נוכחותם כקבוצה בקרבנו, תפרק את התבניות הישנות. רבים מאלו המוקדמים הינם מבוגרים כעת, שבידם החכמה, הכלים, התובנה והמומחיות ליצור את התבניות החדשות. לשם כך הם נמצאים כאן - להצביע על מה שלא עובד, להראות לנו כיצד לשחרר את זה, וליצור מחדש. הניחו להוויות אלה להיות מוריכם. הביטו לתוך עיניהם, הקשיבו להם, צרו מקום עבורם, ואחרון, עשו כל ניסיון להתבונן בעולם דרך העיניים שלהם. כבדו אותם, ואני מבטיח לכם שהם יכבדו אתכם בחזרה.

אם ילדי האינדיגו נולדו כדי להיות "מפוצצי המערכות", קיים גל נוסף של ילדים העומדים להיוולד כדי להיות "משכיני השלום". יש המכנים ילדים אלו בשם "ילדי רטט הקריסטל", ויש המכנים אותם בשם "ילדי אווטאר" (Avatar). על פי המידע שברשותי, הקבוצה הראשונה המונה 11, תגיע עם כניסתנו למילניום החדש. הם החלוצים המבשרים שלב נוסף באבולוציה האנושית שלנו. רק לאחרונה נעשה בטוח לילדים בעלי מאפיינים אלה להגיע לכאן. הם יהיו הוויות מודעות לחלוטין, שיביאו בשורה של שלום, הרמוניה, אמת ואהבה.

ההוויות העדינות הראשונות הללו, מגיעות לחיק משפחות שנבחרו בקפידה, שידעו לגדל ולטפח אותם תוך מודעות לתבניות חדשות אלה; תבניות הכוללות, בין השאר, התעברות ולידה כבחירה מודעת של כל הנוגעים בדבר.
שימו נא לב לדמיון בין המילים "קריסטל" ו-"קרייסט" (Christ). האם ילדים אלה מהווים חלק ממנה שנזכר כ"הגעה השניה"? ("The second coming"). אין כאן כל התייחסות לדת מסוימת; המונח "קרייסט" מתייחס לסוג מסוים של הוויה; הוויה עם מאפיינים מסוימים שבקרוב יהיו דברים שבשגרה.
שני דורות אלה של ילדים ישנו לחלוטין את פניה של האנושות, כמו גם את פני הפלנטה. קבלו אותם בברכה, צרו עבורם מקום, ערכו לכבודם טקס - מפני שאלו הם באמת זמנים מבורכים. עכשיו !

מאמר זה פורסם במגזין
Planet Light Worker, בשנת 1998.
 

 

 

 

 

בחזרה לדף הבית