מיניות נותנת אנרגיית חיים!

האנרגיה המינית נובעת מהצ'אקרות הנמוכות בגוף האדם- צ'אקרת השורש האדומה וצ'אקרת המין הכתומה.  לפי שיטת אילן האושר יש רמות של מיניות בהתאם לתדרי הגופים האנרגטיים. המין במהותו איננו פיזי, מסתבר, תשוקה היא אנרגיה רוחנית!

 

כאשר המין פיזי בלבד הוא הופך להיות בהמי ואיננו מספק נפשית.

מומלצת תקשורת רגשית ומנטלית קודם כל.

 

 

 

 

 

 

בעידן הדלי קיימת מתירנות. טשטוש זהות מינית. הגברים הופכים להיות נשיים וזה מתבטא למשל באופנה של חזה חלק והסרת שיער. הנשים הופכות להיות גבריות בזרימה שלהן- עצמאיות ויוזמות יותר, אין להן בעייה להתחיל עם הגבר ולהיכנס למיטה כבר בלילה הראשון.

התופעה של הומוסקסואליות הופכת להיות דבר שבשיגרה. האמת שתופעה זו היתה קיימת לכל אורך ההסטוריה ובתקופה שלנו מקבלת הכרה.

מין חופשי הוא הסיסמא של עידן הדלי.

אבל רבותי וגבירותי.... לא מין מופקר!!!

איידס לדעתי היא מגפה קוסמית. מצאתי למילה הזו אפילו פירוש – ראשי תיבות של" אין יותר דפיקות סתם...."

 

מישהו מלמעלה מנסה לעשות סדר ולאותת.

אין לכם מושג כמה מין הוא חשוב!

האם ידעתם שהוא פותח ערוצים רוחניים???

אני רוצה לצטט את ברברה מארסיניאק מתוך ספרה הנפלא "מבשרי השחר" שעוסק בתיקשוריה עם חוצנים מהפליאדות.

 

" כאשר הסיפריה של העצמיים שלכם נתלשה מן המדפים ופוזרה, וה – DNA שלכם פוצל, כך שנותרו רק שני סיבים עם מעט מאוד נתונים ומעט מאוד זיכרון. המיניות נותרה בגוף הגשמי בשלמותה....בצורה של התרבות.... עמוק בתוך תדר המיניות קיים תדר.. שרבים חיפשו אותו והבינו אותו באופן מוטעה... אורגזמה.

התכלית המקורית של האורגזמה עוותה. הגוף שלכם שכח את האורגזמית הקוסמית שלה הוא מסוגל ...החברה לימדה אתכם שמיניות זה דבר רע.... על מנת לשלוט בכם ולמנוע מכם את החופש שניתן להשגה דרך המיניות. המיניות מחברת אתכם לתדר של התעלות הנפש, שמחבר אתכם חזרה למקור האלוהי שלכם.... כאלה שמצאו את השותף המונוגמי המתאים להם מסוגלים להגיע למצבי הוויה גבוהים מאוד.... כאשר יש לכם בני זוג רבים, אתם נוטים להיות לא ישרים ולהסתיר את מי שאתם...מוטב להיות עם בן אדם אחד, אבל לא בהכרח לנצח... היו נאמנים ופתוחים כלפי אותו אדם... לכו איתו הכי רחוק שאפשר.... אם מיציתם את המערכת סיימו אותה ומיצאו אדם אחר שעובד עם הרטט שלכם. ...כשאתם עובדים מתוך קירבה אחד על אחד אתם מפתחים אמון...כאשר אינכם משתמשים במיניות בתור הסחה מקירבה... אתם מתחילים לקבל אנרגיה.... מיניות היא תדר....גילוי התדר הגבוה ביותר של המיניות נובע מתוך חוויה של אהבה ...

אהבה היא המהות שצריכה להווצר בכל מערכת יחסים....

באופן אדאלי המיניות נלמדת דרך הרגשות. הצ'אקרות השלישית והרביעית מחברות אתכם לעצמי הרגשי ולחמלה אשר מחברים אתכם לעצמי הרוחני. ... אתם יצורים רב מימדיים ואלקטרו מגנטיים וכשאתם מתקרבים ליצור אנוש אחר באופן גופני,אתם מחברים יחד את התדרים האלקטרו מגנטיים שלכם.כאשר התדרים מכוונים זה לזה ומחוברים על ידי תדר האהבה, יכולים להתרחש דברים שלא ייאמנו.

 

 

את שאר הנאמר תוכלו לקרוא בספר בהוצאת מרקם.

 

ויש לי עוד הרבה מה להגיד בנדון. אעשה זאת בהדרגה.

 

מינסטיקה

בחזרה לדף הבית