שלום לכולם !

 

 

              שמי אושר לין ואני עוסקת במיסטיקה שנים רבות. באתר שלפניכם אני מעבירה מטענים חוויתיים וכלים רוחניים שגיבשתי במהלך שנות עיסוקי בתחום הרוחני.

        אנחנו חיים בעידן חדש, עידן הדלי, כולנו חווים שינוי שבמהותו הוא רוחני.

           האתר מכין אתכם לקראת השינוי.

 

 

 

 

הגלישה באתר חופשית.

הידע באתר מועבר ברובו באופן חוויתי באמצעות מוזיקה ותמונות מעבר למאמרים ושירה - מומלץ לפתוח רמקולים על מנת לא להוריד את האפקט - המוזיקה משתנה בהתאם לנושא.

תמונות רבות מופיעות באתר שמשמשות למתן אוירה ולא לשימוש מסחרי. חלקן הורדו מהאינטרנט. במידה ויש מי שבעל זכויות יוצרים על תמונה זו או אחרת- נא ליצור קשר ואסיר את התמונה או שאציין את שמו לפי בחירתו כמובן לאחר שהציג אסמכתא שהתמונה היא קניינו הרוחני.

באתר תמצאו מידע על אושר לין, על תורת אילן האושר, עידן הדלי - העידן החדש ונושאים רבים נוספים בעולמו של האדם שמועברים בראייה רוחנית.

מעבר מדף לדף האתר באמצעות קישורים או פרצופון מצחיק שנמצא תמיד בתחתית הדף למטה משמאל.

האתר כולו הינו חגיגה רוחנית - מסע חוויתי ולכן בנוי בדרך שונה מהמוכר באינטרנט - חיפרו עמוק !

הנכם מוזמנים לצפות בערוץ שלי ב-YouTube

 

עידן הדלי-העידן החדש* אילן האושר*חוצנים וחייזרים*עבמ"ים*רוחות רפאים*תיקשורים*הילינג וביו-אנרגיה*מהי רוחניות * ההבדל בין מיסטיקה לרוחניות*תורת הטארוט*אסטרולוגיה*נומרולוגיה*תורת הקבלה*עץ החיים*עשר הספירות*בנק האנרגיות של האדם* מלאכים ושדים*הדרמות של המין האנושי*סיפרות רוחנית מומלצת*וידאו קליפים* מוזיקה*הומור*בדיחות*סקס*שמחת חיים ועולם סבבה*ילדים בעידן החדש*ילדי האינדיגו והקריסטל*רדיו אושר* רדיו שירי אהבה*רדיו העידן החדש*סדנאות אילן האושר לקבוצות*יעוצים וטיפולים של אושר לין*החנות הרוחנית באינטרנט של אושר לין בשיטת אילן האושר*אור והארה*ניהול זמן*כלים רוחניים והתפתחות אישית*חוק הקארמה*תורת הצבע*צ'אקרות*מפה אישית*דולפינים*ניקו לוי-מלחין של העידן החדש*פנטזיה*חדי קרן*פיות*דרקונים*עולם הטבע*בעלי-חיים*ילדים*מהו אושר*עולם אורבני*אינטרנט ומחשבים*גן עדן עלי אדמות*פורטרטים ודמויות אנוש*מדיטציות*תזונה נכונה*ריפוי רוחני*פקולטה להצלחה*תרבות אישית*שינוי שם*המלאך מטטרון*הביטלס*ריפוי במוזיקה*אודיסאה בחלל*מרלין הקוסם*טיפים אסטרולוגיים*אסטרולוגיה סינית*מכשפות*אינדיאניים*אנימציות*שומרי מסך ורקעים*הספירלה הכחולה*ריקוד*ועוד.....

 גלישה נעימה !!!

 

בברכה

אושר לין

 

© כל הזכויות שמורות לאושר לין

 

 

                                                                                                       

 

בחזרה לדף הבית