שלום לכם !!!

 

 

הנכם מוזמנים לצפות בערוץ שלי ב-YouTube  -  תוכלו להתרשם ממני ומיצירתי הרוחנית.

קחו בחשבון שברגע שאתם נכנסים לקישור , אינכם חוזרים לאתר - רק ע"י הקלקה על החץ של BACK.

אודותיי ואודות שיטת אילן האושר

קצת על רוחניות

האקווריום

כל העולם במה

 

תוכלו לצפות בכל הסרטונים השונים ברצף :

 

קצת הסטוריה :                                                                                                                       

שמי אושר .  אני ילידת הארץ, נולדתי באחד הבתים הראשונים בחולון (משפחתי ממייסדי חולון). בגיל שש עברתי עם משפחתי לצפון תל-אביב. אני בוגרת הגימנסיה העברית הרצליה ולמדתי בפקולטה לקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל-אביב. תמיד רציתי להיות במאית קולנוע אבל אלוהים רצה אחרת ... במקום זאת כל חיי הפכו לסרט אחד גדול.

בגיל 17 עברתי אירוע מיוחד שהותיר בי רושם עמוק. זה היה קשור לחייזרים.מאחר ומטבעי אני רציונאלית התכחשתי לאירוע ודחקתי אותו. בינתיים, הספקתי להתחתן, להביא לעולם ילדה מדהימה, להתגרש, לפתוח עסקים ולסגור אותם, לכתוב שירים-מה שאני עושה עד עצם היום הזה - להדריך נוער שוליים במסגרת עיריית תל-אביב, לייחצן את הסינמטק הישראלי בתל-אביב ועוד ועוד.

הכל טוב ויפה, אשת אשכולות, בגיל 34 הבנתי שאני מפספסת את העיקר. שום דבר לא הצליח למלא את נשמתי ממש. זה היה הרגע שבו הבנתי שאני אדם רוחני בעל ייעוד.

בספטמבר 1989 הקמתי את המכון למיסטיקה ברמת גן והכלי הרוחני הראשון שלי היה קלפי הטארוט. טארוט ומיסטיקה למדתי באמצעות תיקשורים. מאז גיל 17 אני מתקשרת ומקבלת ידע ומידע מישויות שאינן במימד הבשר. הבנתי שקלפי הטארוט הינם תורה שלמה וקלטתי את הקשרם לתורת הקבלה, האסטרולוגיה והנומרולוגיה.

זו היתה תקופה שבמדינת ישראל לא היתה מודעות לנושא הרוחני כמו היום, ידעתי שמשימתי לפתוח מודעות לעידן החדש - עידן הדלי. מהר מאד התפרסמתי והופעתי בתוכניות טלוויזיה, תוכניות רדיו, כתבות בעיתונות. מאות אנשים למדו אצלי את תורת הטארוט, חלקם עובדים היום בתחום ולחלקם אתרים משלהם.

מצאתי את עצמי קוראת בקלפים מהבוקר עד הערב ובמהלך הזרימה הזו פיתחתי שיטה לקריאה,פריסה המכונה "השם המפורש".

יום אחד הופיע אצלי במכון באופן מפתיע שליח של הרבי מלובבוויץ', מה שהתמיה אותי לחלוטין מאחר ולא היה לי קשר מיוחד עם חב"ד. הלה העביר לי מסרים מהרבי וגם את בירכתו והמסר העיקרי היה שאני אעשה סרט שישנה את העולם ...

מעבר לייעוצים והדרכה של קלפי טארוט התחלתי לטפל באנשים בכל סוגי המחלות. החל מבעיות נפשיות וכלה בסרטן ואירועים מוחיים, היו לי הצלחות שלא פירסמתי אותן במכוון מאחר והעוצמות אינן שלי אלא של אלוהים.... הפכתי ליצור שהקדיש את חייו למען אחרים.

לא היה מקום לבניית חיים אישיים עם כל כך עומס ואחריות. היו לי רגעים שהתמרדתי במצב מאחר ואני אדם מלא שמחת חיים וזה כלל לא פשוט לקחת אחריות שכזו ...

אני מאמינה שכל אדם צריך למלא את הייעוד שלו ואז היקום תומך בו וברגע שהוא סוטה מהייעוד - הוא חוטף זעזועים.

ואני עברתי לא מעט זעזועים.

מאחר ואני אופטימית מטבעי לקחתי את זה בתור העשרה וצמיחה אישית.

על מנת להפיץ את הרוחניות במדינת ישראל הפקתי אירועי מיסטיקה רבים, ירידי מיסטיקה בקיבוצים, וועדי עובדים ובאדם ועולמו בגני התערוכה (1991-1992). העברתי הרצאות בכל רחבי הארץ ועבדתי שנים עם קובי אושרת ששיווק אותי כאמן ייחודי.

התוצאה הושגה. נפתחו בתי טבע, מכוני מיסטיקה, חנויות למיסטיקה ועוד.

לאחר שהגעתי לשיא מסויים, עברתי שוב טרנספורמציה רוחנית ושינוי בייעוד. בשנת 1996 התחלתי לתקשר עם שלמה המלך וקיבלתי הבנה על עץ החיים הקבלי שמשלבת את תורת הטארוט בתוך העץ. מהר מאד הורדתי פרופיל והתעמקתי באיכויות. עברתי לירושלים ושיניתי פאזה.

נולדה שיטת אילן האושר דרכה אני עורכת מפה אישית של האדם שמשרטטת גרף המתאר את המהות הרוחנית שלו.

מאחר והראייה שלי היא שכל אדם הינו חללית שטסה לבד ביקום - המפה מהווה את דגם החללית. לאחר שאני עורכת לאדם מפה אישית אני מכניסה אותו "למוסך החלליות" - תהליך אישי של שידרוג באמצעות מושגים ומונחים של שיטת אילן האושר שנותנים לאדם כלים כיצד לממש את עצמו בהיבט הרחב של עצמו - גם ארצי וגם רוחני.

בשנת 2000 התחלתי לעבוד עם דולפינים. כל הסיפור שלי עם הדולפינים כתוב באתר אני עורכת סדנאות ייחודיות באילת שמשלבות מדיטציות וצלילות עם דולפינים.

מעבר לרוחניות שהיא אחת האהבות הגדולות שלי - אני משוררת בדם ואף פירסמתי שני ספרי שירה . ("תקופת המסמרים-סוף" בהוצאת טרקלין ו"מסע אל ארץ החוויה" בהוצאת גל).

אהבה נוספת שלי היא מוסיקה. למדתי בשני בתי ספר למוסיקה - קונסרבטוריון רון בתל-אביב והשני לילינבלום. ניגנתי כינור שמונה שנים אצל טובי המורים אפילו ניגנתי בתזמורת הגדנ"ע.

אהבות נוספות שלי - צילום ,ריקוד ותנועה , קולנוע , טבע.

שלא לשכוח את אהבתי לחיים עצמם !

תכונה נוספת שאהובה עלי היא הומור !

אני מאמינה ומקווה שתיהנו מהאתר ותפיקו ממנו את המיטב.

 

ומה קורה היום?

היום לאחר שנים רבות של פעילות בתחום הרוחני אני מכשירה את האנשים המתאימים להיות מסטרים של שיטת אילן האושר- אלה לימודים ארוכים ומעמיקים המלויים בפגישות אישיות של אימון אישי.

אנחנו חיים בתקופת מעבר על פני כדור הארץ- מה שמשפיע עלינו בכל תחומי החיים. מה בעצם קורה?

מאמן אישי לפי תורת אילן האושר הינו איש סודו של האדם ומלווה אותו לכל החיים. כל אדם זקוק למאמן אישי.

היעוד שלי כיום הינו להכין את המאמנים האישיים  ולהעביר את הידע באופן שיטתי.

בנוסף אני מעבירה הרצאות,חוגי בית,סדנאות וניתן גם לקבל יעוצים שונים כולל יעוצים עיסקיים.

 

שלכם בידידות ובאחווה

 

אושר לין

 

                                                                    

 

                                                        מוזמנים להנות מהדפים שלי בפייסבוק :

 

                                                                                                          

 

בחזרה לדף הבית